Dlaczego my?

Jesteśmy z wami od 2000 roku - dzięki Wam co roku stawiamy sobie poprzeczkę coraz wyżej by sprostać oczekiwaniom. Dzięki temu wciąż rozwijamy się co pozytywnie wpływa na jakość wykonywanych produktów oraz czas realizacji.

Napisz do nas
  • ul: Gdańska 91
    90-613 Łódź
  • tel: 42 636-48-28
  • tel: 42 636-48-36
  • mail: info@promedia.pl

CD-Karnet - karnet świąteczny z płytą z kolędami

Połączenie karnetu świątecznego z kolędami dla firm

CD-KARNET jest eleganckim połączeniem karnetu świątecznego z kolędami na płycie CD.

Opakowanie wprowadzone zostało przez naszą firmę na rynek płyt z kolędami (opakowanie realizowane jest tylko i wyłącznie z kolędami). CD-KARNET wykonywany jest w trzyczęściowej wersji, która umożliwia doskonałe rozplanowanie wszystkich potrzebnych elementów, takich jak: płyta z kolędami, życzenia (nawet w kilku językach), świąteczny motyw oraz spis utworów. CD-KARNET jest pakowany w foliowe etui - co zapobiega przed samoczynnym otwieraniem, ale także podkreśla dbałość o odbiorcę.

CD-Karnet jest doskonałym rozwiązaniem w wysyłce pocztowej - jest płaski i doskonale zabezpiecza płytę przed uszkodzeniem podczas wysyłki.

Więcej na temat CD-KARNETU

Opakowanie CD-BOX

Wydanie klasyczne kolęd dla firm

Standardowe pudełko plastikowe CD-BOX CLEAR TRAY - opakowanie często spotykane przy sprzedaży płyt muzycznych kupowanych w sklepach. Grzbiet pudełka sprawia, że jest ono doskonale widoczne w domowej płytotece przez cały rok.

Opakowanie Koperty kartonowe

Idealne opakowanie jako dodatek do koszy prezentowych, insert do gazet z kolędami

Opakowanie często wykorzystywane przy produkcjach wysoko nakładowych. Jest doskonałą ekonomiczną alternatywą dla digipacka z kolędami. Drukowane obustronnie w pełnym kolorze z uszlachetnieniem druku błyszczącym lub matowym.

Opakowanie SLIM

Alternatywa opakowania plastikowego CD-BOX

Niedrogie i dobrze wyglądające opakowanie plastikowe do płyt CD z kolędami. SLIM dzięki swojej grubości (ok. połowy grubości CD-BOX) umożliwia łatwą wysyłkę pocztową.

Opakowanie papierowe, foliowe

Foliowe, foliowe z paskiem kleju

Jeden z najtańszych sposobów jako opakowanie do płyt z kolędami - koperty foliowe idealnie zdają egzamin w przypadku przesyłki pocztowej, jako dodatek do koszy prezentowych, itp. Dzięki zastosowaniu koperty foliowej z paskiem kleju - koperta może zostać przyklejona do innych artykułów, takich jak: gazety, inne produkty, katalogi produktów ...

Jeżeli szukasz innego opakowania do kolęd, napisz do nas - przejdź do kontaktu

Zobacz CENNIK kolęd z Twoim LOGO

Duży wybór opakowań: CD-KARNET, CD-BOX, SLIM, digipack, koperta kartonowa, koperta foliowa oraz wiele innych - sprawdź już teraz